ÖVRIGT / Leksaker / Fotbollsspel 13464130
nr 1346 4130
Fotbollsspel
Modell Äldre, trä. Längd: 89 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:27:36
300 kr
400 kr